Material: Wood Products and Other
This product is no longer available.Shop more occasional table sets »
Breenmore Table (Set of 2)
By Signature Design by Ashley
SKU
T322-12
Call for Current Event Pricing!
Product Information
Description
Please note that the finish or fabric of this product in-store may be different than the photo currently pictured. Please contact us to confirm product pricing, availability, finish and fabric colors and promotional dates.
Type Coffee and End Table
Collection Breenmore
Feature Accent
Dimensions
| Overall Dimensions | |
| Overall Width | 43.50" |
| Overall Depth | 43.50" |
| Overall Height | 18.00" |
| Additional Dimensions | |
| Cocktail table width | 43.50" |
| Cocktail table height | 18.00" |
| Cocktail table depth | 43.50" |
| End table width | 24.75" |
| End table height | 24.00" |
| End table depth | 24.75" |
| Package Dimensions | |
| Package Width | 46.00" |
| Package Depth | 46.00" |
| Package Height | 10.75" |
Specifications
| SKU & Model | |
| SKU | T322-12 |
| Weight | |
| Weight | 96.00lbs |


