Modmax Oversized Accent Ottoman
By Signature Design by Ashley
SKU
9212108
MSRP $778.98
Our Price $409.99
(47% off)
Call for Current Event Pricing!
Material: Fabric
Add to wishlist
Product Information
Description
No Assembly Required
Please note that the finish or fabric of this product in-store may be different than the photo currently pictured. Please contact us to confirm product pricing, availability, finish and fabric colors and promotional dates.
Collection Modmax
Feature Accent
Material Fabric
Upholstery Ink
Dimensions
| Overall Dimensions | |
| Overall Width | 32.00" |
| Overall Depth | 32.00" |
| Overall Height | 20.00" |
| Additional Dimensions | |
| Minimum width of doorway for delivery | 30.00" |
| Package Dimensions | |
| Package Width | 32.00" |
| Package Depth | 32.00" |
| Package Height | 19.00" |
Specifications
| SKU & Model | |
| SKU | 9212108 |
| UPC | 024052900569 |
| Weight | |
| Weight | 34.00lbs |
Request More Information
Looking for more information? Simply fill out the form below and we will get back with you within 48 hours.

MSRP $778.98
Our Price $409.99
(47% off)
Add to wishlist

